Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /www/doc/www.autobvr.cz/www/inc/funkce/fce_html.inc on line 22

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /www/doc/www.autobvr.cz/www/inc/tridy/tridy_html.inc on line 200
AUTO BVR - Kupuji vůz - REZERVACE VOZU

REZERVACE VOZU

·      Nezávazná rezervace

Každý vůz lze nezávazně zarezervovat telefonicky na telefonní lince 720 400 400 nebo e-mailem či vyplněním kontaktního formuláře. Jedná se o nezávaznou rezervaci na 12 hodin, případně po složení vratného rezervačního poplatku ve výši 2.000 Kč na náš bankovní účet lze vůz nezávazně zarezervovat až na 48 hodin. 

     

·      Závazná rezervace                                                                                                                                                                                                                          V případě složení finanční zálohy je rezervace pro obě strany závazná. Obvyklá výše rezervační zálohy činí 1000 Kč / 1 den. Zaplacená částka zálohy bude pak odečtena z celkové ceny vozu. Zálohu lze zaplatit v hotovosti na místě nebo převodem na náš bankovní účet. Záloha uhrazena převodem na účet je platná až po připsání platby.

                                                  

                                        

© Copyright 2010 AUTOBVR - Vyrobil HBDESIGN.CZ 2010
AUTO BVR s.r.o., Průmyslová zóna Bavoryně, 26751 Zdice | IČO: 28995864, DIČ: CZ28995864 | Společnost je zapsána v OR vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 158690. | Společnost je plátcem DPH.